Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tekirdağ’da ’Muhtarlarla Buluşma Toplantıları’nın dördüncüsü yapıldı

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan başkanlığında, ‘Muhtarlarla Buluşma Toplantıları’nın dördüncüsü gerçekleştirildi.
İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan ‘Muhtarlarla Buluşma Toplantıları’nın dördüncüsü, Kapaklı Kaymakamlığı toplantı salonunda, ilçedeki mahalle muhtarlarının katılımıyla düzenlendi.
Toplantıda konuşan Vali Ceylan, “Muhtarlarımızla dördüncü toplantımızı Kapaklı ilçemizde yapıyoruz. Amacımız hem tanışmak hem de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı bizzat dinleyip görüşlerinizi almak, iletmek istediklerimizi yüz yüze iletmektir. Muhtarlarımız bizim elimiz ayağımızdır. Kapaklı ilçemiz nüfus artışının en yoğun olduğu ilçelerimizden biri olduğunu biliyoruz. En önemli sorunumuz güvenlik, eğitim ve okul, okul eksikliğini gidermek için önümüzdeki dönemde planlamalarımız var. Eğitimin dışında uyuşturucu ile mücadele diğer öncelikli konularımızdandır. Bu konuda muhtarlarımızın desteği çok önemlidir. Muhtarlarımızın mahallelerinde güvenlikle ilgili hissettikleri bir sorun varsa emniyet birimleri ve jandarma ile irtibatlı olmalarını, en ufak şüpheli durumu dahi iletmelerini istiyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Ceylan’ın konuşmasının ardından, muhtarlar söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve vatandaşların taleplerini Vali Ceylan ve yetkililere ilettiler.
Toplantıya, Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, İl Mahalli İdareler Müdürü Aysel Erkmen, İlçe Jandarma Komutanı Tekin Oruç, İlçe Emniyet Müdürü Sahir Uzun, İlçe Yazı İşleri Müdürü Meliha Karakaya, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Serpil Özsoy ve muhtarlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Başkan Albayrak Hayrabolu’da incelemelerde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi