Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Süleymanpaşa Belediyesinden Sevgililer Günü sürprizleri

Süleymanpaşa Belediyesi, kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği hizmetlerinin yanı sıra özel günlerde de Süleymanpaşalılara sürprizler yapmaya devam ediyor.
14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla 60 yaş üzere çiftlere yönelik fotoğraf yarışması düzenleyen Süleymanpaşa Belediyesi, gün boyunca gelen fotoğrafları oylamaya sundu. Yarışmada, günün sonunda 329 oy alan Safiye-Hüseyin Balun çifti birinci oldu. Çift, doğa ile iç içe Kaz Dağları’nda 2 günlük tatil kazandı.
60 yaş üzeri çiftler için düzenlenen fotoğraf yarışmasının yanı sıra Tekira AVM içine Aşk Küresi yerleştiren Süleymanpaşa Belediyesi, çiftler için ölümsüz anlar, unutulmaz fotoğraflar oluşmasına katkıda bulundu.

14 Şubatta 14 nikah 14 canlı yayın
Öte yandan 14 Şubat tarihinde dünya evine girmek isteyen çiftler için de bir sürpriz hazırlayan Süleymanpaşa Belediyesi, 14 çiftin nikahının kıyıldığı günde tüm nikahları www.suleymanpasa.tv internet sitesinde ve şehrin önemli noktalarındaki led ekranlardan yayınlayarak Sevgililer Günü sürprizlerine devam etti.

Bir önceki yazımız olan Güpegündüz kuyumcu soydular başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir