Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Rehberlik öğretmenlerin toplantısı

Tekirdağ’da rehberlik öğretmenlerinin katılımıyla toplantı yapıldı.
Tekirdağ’da Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) bölgelerindeki okullarda görev yapan rehberlik öğretmenlerinin katılımıyla Milli Eğitim Müdürü Halis İşler başkanlığında bilgilendirme ve değerlendirme toplantıları yapıldı.
Toplantıda, okullardaki rehberlik servislerinin ve rehberlik öğretmenlerinin eğitim sistemi içindeki önemine değinen Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İşler, eğitimde istenen başarı düzeyine ulaşılabilmesi ve çocukların zararlı alışkanlıklardan korunabilmesi için rehberlik öğretmenlerine önemli görevler düştüğünü belirtti.
İşler, Tekirdağ’daki rehberlik çalışmaları ile ilgili tespitlerini ve il genelinde görev yapan rehberlik öğretmenlerinden beklentilerini de anlattı.
Toplantıda Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Çorlu Toplum Sağlığı Merkezinden uzmanların uyuşturucu ile mücadele konulu sunumlarının ardından, rehberlik öğretmenleri, karşılaştıkları sorunları, çözüm önerilerini ve isteklerini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Vali Mehmet Ceylan Hayrabolu’da incelemelerde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi