Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

ÖTV indirimi geldi, lüks araçlar taksi oldu

Ticari araçların yenilenmesi için hükümetin başlattığı ÖTV indiriminden yararlanmak isteyen Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindeki taksiciler, eski ticari taksilerini yenileri ile değiştirmeyi sürdürüyor.
6 araç ile hizmet veren Öztrak Caddesi üzerindeki Köşem Taksi durağı da, müşterilerinin konforu için ekmek teknelerini yenilemeye başladı.

’İkinci el fiyatına sıfır araç’
Taksiciler, mevcut taksilerini piyasa değeri 100 bin ile 140 bin lira arasında olan belirli marka ve modeldeki araçlarla değiştirdi. Taksiciler bu araçları ikinci el fiyatı gibi yüzde 45 ÖTV indirimi ile sıfır kilometre olarak satın aldı.

’4 araç yenilendi’
Müşterilere daha iyi hizmet vermek için eski taksilerini yenilediklerini belirten Hamit Akgün, “Hükümetin sağladığı ÖTV indiriminden faydalanarak araçlarımızı, müşterinin rahatı için duraktaki 6 araçtan 4’ü yenilendi. Diğer iki aracımız da önümüzdeki günlerde yenilenecek. ÖTV indirimi sayesinde sıfır araçları ikinci el fiyatına aldık. Hem biz kazandık, hem de yolcularımız da lüks araçla konforlu yolculuk yapma imkanına kavuştu” dedi.

Bir önceki yazımız olan Belediye meclisinde yaşanan arbedeye ilişkin açıklama başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi