Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

’Müzik’ Roman çocukların parmaklarında hayat bulacak

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve 13 Kasım Ortaokulu yönetimi arasında yapılan toplantıda, yoğunlukla Roman çocuklardan oluşan öğrencilerden bir müzik grubu oluşturarak bu grubun Gençlik Merkezi faaliyetlerine dahil edilmesi planlandı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kadir Kardaş, Spor Şube Müdürü Abdülkerim Kasap ve Gençlik Merkezi Müdür Vekili Turgut Kılıçtaş, 13 Kasım Ortaokulu Müdürü Ajlan Erbil’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Milli Eğitim ve Gençlik Spor Bakanlığı arasındaki işbirliği protokolü kapsamında 13 Kasım Ortaokulunda okul öğrencilerine fiziki imkan oluşturma, eğitimci ve antrenör desteğinin yanı sıra spor malzemesi temini sağlanması ile ilgili konularda yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi.
Ziyaret çerçevesinde yapılan görüşmelerde okul öğrencilerinin Roman çocuklarından oluşması ve müzik kulağı olan bu öğrencilerden bir grup oluşturarak grubun Gençlik Merkezi faaliyetlerine dahil edilmesi planlandı.

Bir önceki yazımız olan Sporcu velilerine atletizm sporu bilgilendirme toplantısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir