Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Marmaraereğlisi’ne doğalgaz müjdesi

Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ÇORDAŞ) Genel Koordinatörü Yaşar Çıkış beraberindekiler ile birlikte, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı makamından ziyaret ederek, ilçeye doğalgazın yakında bağlanacağının müjdesini verdi.
ÇORDAŞ Genel Koordinatörü Yaşar Çıkış, Genel Müdür Rıza Temizkan, Proje Müdürü Mansur Shahrashoub, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı makamından ziyaret etti.
Yaşar Çıkış, Ziyarette Marmaraereğlisi’nde doğalgaz çalışmasının sonuna gelindiğini, Botaş ile anlaşmanın yapıldığını ve çok kısa bir zaman içerisinde aboneliklerin tamamlanacağını ve gazın yanacağı müjdesini verdi.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a ayrıca teşekkürlerini ileten Çordaş Yönetim Kurulu yıllarca sürecek olan gaz projesinin İbrahim Uyan sayesinde, planlanan süreden çok daha kısa bir zamanda tamamladıklarını belirtti.
Marmarereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan da toplantıda bugüne kadar ilçede, kanalizasyon, elektrik ve su gibi birçok altyapı çalışmasında bulunulduğunu ve Marmaraereğlisi için bir milat olan doğalgaz projesinin vatandaşa sunulması ile birlikte ilk yapılan hizmetlere bir yenisini daha eklediklerini belirterek, “Marmaraereğlisi için yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Devam edecek olan hizmetlerimiz ile halkımızın sağlığı ve yaşam kalitesi her zaman önceliğimiz olmuştur ve olmaya devam edecektir” dedi.

Bir önceki yazımız olan Suriyeli çocuklara aşı uygulaması başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi