Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Marmaraereğlisi’nde çiçek dikimi çalışmaları

Marmaraereğlisi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan bütün park, bahçe, yeşil alanlar, kaldırımlar, refüjler, meydanlar, çocuk parkları, spor alanları çalışmalarına devam ediyor.
Doğaya ve yeşile olan sevgisi ile bilinen Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ın, ilçenin deniz güzelliğinin yanı sıra yeşillenerek ağaçlandırılması ve çiçeklendirilmesi hususunda hassas ve özverili çalışmalar yapılması talimatıyla çalışmalara başlayan ekipler, bir yandan yoğun kış şartlarında mevcut ağaçların bakımı için budama işlemi yürütürken, bir yandan da bahar aylarına hazırlıklarını sürdürüyor.
Müdürlük ekipleri ilçe genelinde bulunan bütün park, bahçe, yeşil alanlar, kaldırımlar, refüjler, meydanlar, çocuk parkları, sahil caddesi ve ana caddelerdeki alanlara mevsimlik çiçek dikimi yaptı. Ekipler bahar aylarına girerken olgunlaşarak ilçenin görüntüsünü değiştirecek çiçeklerin dikiminden önce gerekli yerlerde çapalama ve gübreleme işlemini tamamladıktan sonra çiçek dikimini gerçekleştirdi.

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Tso E-imzaya Geçti başlıklı makalemizde E-imzaya, Geçti ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir