Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İlçe Emniyet Müdürü Çakar’dan, Başkan Uyan’a ziyaret

Marmaraereğlisi İlçe Emniyet Müdürü Koray Çakar, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı makamında ziyaret etti.
İlçeyi tanıma ziyaretlerinde bulunduğunu kaydeden İlçe Emniyet Müdürü Koray Çakar, Marmaraereğlisi vatandaşlarının birlik ve beraberlik ruhuyla hareket eden, vatanına sahip çıkan ve güvenlik güçlerine her zaman yardımcı olmaya çalışan bir yapıda olduğunu söyledi. Çakar, Gerek Marmaraereğlisi halkımız, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarımız arasında iletişim ve dayanışmanın iyi olduğu sürece birlikte güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Uyan da, Güvenlik kuvvetlerimizin zor şartlarda olan çalışmalarını görüyoruz. İlçemizin güvenlik ve asayişini sağlamak için 24 saat görev başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Bizim de her zaman güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Başta siz olmak üzere tüm kolluk kuvvetlerimize görevlerinde başarı diliyorum diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığının ESİM ugulaması basına tanıtıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir