Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çılgın aşıktan sıra dışı evlenme teklifi

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde yaşayan Erdi Kır isimli genç, kız arkadaşı Eda’ya yamaç paraşütüyle sürpriz bir evlilik teklifi yapmak istedi. Tekirdağ Doğa Sporları Havacılık Kulübü’ne giderek kız arkadaşına yamaç paraşütü yaparken evlilik teklifi yapmak istediğini anlatan Erdi Kır isimli genç, tüm hazırlıklarını yaptıktan sonra kız arkadaşı Zeynep Eda Tektaş’ı Uçmakdere Mahallesi’ne yamaç paraşütü yapmaya getirdi. Bunun üzerine, genç kız Tekirdağ Doğa Sporları Havacılık Kulübü tandem pilotu Bülent Öner öncülüğünde, çılgın aşık Erdi ise, pilot Furkan Algül öncülüğünde havalandı. 650 metreye geldiklerinde Erdi Kır, sevgilisi Eda’ya, “Benimle Evlenir misin” yazılı bir pankart açtı.

Yamaç paraşütü yaptıktan sonra iniş gerçekleştiren Eda’yı, aşağıda kalabalık bir grup ve kırmızı balonlar karşıladı. Genç aşık Erdi, sevgilisi Eda’nın önünde diz çöküp, “Benimle Evlenir misin” diyerek Eda’ya tek taş bir yüzük takarak yeniden sordu. Genç kız bu teklifi geri çevirmeyerek sevgilisi Erdi’ye evet dedi.

Bir önceki yazımız olan Kamyonetin kasasında tehlikeli yolculuk başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi