Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Eşkinat, Astsubaylar Günü törenine katıldı

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ Şubesi çelenginin Atatürk Anıtı’na konulması ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.

Törende konuşan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı İbrahim Keşan, 17 Ekim 1984’te kurulan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin 33. kuruluş yıldönümünü kutladıklarını ifade ederek, her yıl bu günün Dünya Astsubaylar Günü olarak anıldığını belirtti. Türkiye’de 97 şube ile en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduklarının altını çizen Keşan, tüm görev başındaki ve emekli astsubayların ve ailelerinin Dünya Astsubaylar Günü’nü kutladı.

Törenin ardından Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı İbrahim Keşan’ı tebrik eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, astsubayların hem görevleri itibarı ile önemli bir rol üstlendiklerini hem de dernekleri ile örgütlü toplum adına örnek bir birliktelik sergilediklerini ifade ederek Dünya Astsubaylar Günü’nü kutladı.

Bir önceki yazımız olan Üçüncü Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu sona erdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi