Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Albayrak’tan başhekimlere Tıp Haftası ziyareti

Süleymanpaşa ilçesinde Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde Başhekim Erdoğan Gültekin’i, Yaşam Hastanesinde Başhekim Ekrem Çömez’i, Tekirdağ Devlet Hastanesinde Başhekim Vekili Ender Çubukçu’yu ve Muratlı Devlet Hastanesi Başhekimi Tuncay Arı’yı makamında ziyaret ederek görüşen ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Eğer bir ülkede sağlık çalışanları saldırılara maruz kalıyorsa o ülkenin ayıbıdır” dedi.

Sağlık çalışanlarının kolay yetişmediğini, yoğun bir eğitimden sonra hazır hale geldiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İnsanın başı sıkıştığında hemen doktora gidiyor. Doktorlara ve diğer sağlık çalışanlarına büyük ihtiyaç oluyor. sağlık çalışanları çok zor şartlar altında çalışıyor, çalışma şartlarının iyileştirilmesi gerekiyor” diye konuştu.

Muratlı Devlet Hastanesindeki ziyarete Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ile CHP Muratlı İlçe Başkanı Ufuk Gençtürk de eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Başkan Uyan, tıp çalışanlarının bayramını kutladı. başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir