Tekirdağ Haberleri, Tekirdağ Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Albayrak Rotary Kulübü üyeleriyle yemekte buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak eşi Gülseren Albayrak ile beraber Tekirdağ Rotary Kulübünün Bahçe Restaurantta düzenlediği 2016-2017 Meslek Üstün Hizmet Ödülleri yemeğine katıldı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanısıra, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya ile aralarında ünlü sanatçılar Zara ve Burhan Şeşen, yazarlar Saffet Emre Tonguç ve İsmail Saymaz’ın da hazır bulunduğu yemekte Kulüp yetkilileriyle çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan Albayrak, Rotary Kulübünün çalışmalarını beğendiğine dikkat çekti ve Tekirdağ Rotary Kulüp Başkanı Erdal Er ile Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.
“20 Yıl önce aldığım bu ödülün ne kadar değerli olduğunu biliyorum” diye konuşmasına başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yıllardır albümlerini alarak severek dinlediğim Zara hanıma ödülünü vermekten de büyük onur ve mutluluk duyuyorum, ödüle layık görülenleri de kutluyorum” dedi.
Sanatçı Zara da Mustafa Kemal Atatürk’ü, bayrağı, vatanı sevmenin ve şehitlere sahip çıkmanın en büyük edep olduğunu söyledi.
Gecede ödül almaya hak kazanan sanatçı Zara, Gazeteci Yazar İsmail Saymaz, Seyahat Yazarı Saffet Emre Tonguç ile Önder Çiftçi Projesi’ne ödülleri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay tarafından verildi.
Burhan Şeşen ile Zara’nın kısa konseri de geceye damgasını vurdu.

Bir önceki yazımız olan MAG AME ekibinden Başkan Eşkinat’a ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir